Image Alt
Studio Vento

Usługi Dronem

Vento Dron

Poznaj nasze usługi Dronem

.

Studio Vento to profesjonalna firma od lat świadcząca swoim klientom kompleksowe, fachowe usługi fotografowania i filmowania z powietrza.

Tzw. ujęcia z lotu ptaka jesteśmy w stanie osiągnąć dzięki wykorzystaniu dronów. Wśród naszych realizacji znajdują się również kompleksowe produkcje reklamowe, promocyjne oraz wizerunkowe a także profesjonalne sesje zdjęciowe.

Jak możemy Ci pomóc:

Nasza oferta obejmuję szeroki zakres działań zarówno dla firm, klientów indywidualnych jak i różnego rodzaju instytucji publicznych czy developerów.

ZDJĘCIA I FILMOWANIE Z DRONA

Dokumentacje z inwestycji

Fotografia nieruchomości

Timelapse z budowy

Ujęcia stockowe

FOTOBRAZY

SPOTY PROMUJĄCE WYDARZENIA DLA MIAST I GMIN

ZDJĘCIA PRZEMYSŁOWE I INDUSTRIALNE

FILMY REKLAMOWE I PROMOCYJNE DLA FIRM

TWORZENIE DOKŁADNYCH MODELI 3D OBIEKTÓW BUDOWLANYCH I INŻYNIERYJNYCH

Skontaktuj się z nami

Współpraca z naszą firmą to pewność i bezpieczeństwo zlecenia. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia. Jesteśmy licencjonowanym operatorem VLOS l Lotów komercyjnych. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje potrzeby, a my przedstawimy Ci ofertę indywidualnie dobraną do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu.

ul. Kulerskiego 7
86-302 Grudziądz

tel. 604 511 931
biuro@studio-vento.pl

Napisz do nas:  Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
  Close

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń lub napisz, a my odpowiemy na Twoje pytania.

  Telefon:
  604 511 931

  Email:
  biuro@studio-vento.pl

   

  Poznaj nas bliżej:
  About