Image Alt
Poznaj nas!

O nas

Vento Productions

Jak to się zaczęło?

.

Studio Vento - firma założona w 2016 przez Macieja i Krzysztofa Wentowskich. Poprzez pasję do filmowania i montażu oraz fotografii, a także przez chęć pokazania światu swoich możliwości, bracia połączyli swoje siły, tworząc duet do spraw specjalnych.

Odważni, kreatywni i doświadczeni. To tylko jedne z nielicznych przymiotników, jakimi można opisać tę dwójkę.

Krzysztof Wentowski

Z fotografią związany od kilkunastu lat, reprezentant drugiego pokolenia w rodzinie, które zajmuje się tą dziedziną. Analityczny umysł. Odpowiada za techniczną stronę działalności Studio Vento, wszelkie innowacje i odkrycia technologiczne to jego specjalność. Konkretny, dokładny i wymagający w kontekście tworzenia zleconych produkcji. Zawsze perfekcyjnie przygotowany, pogodny i skupiony.

Krzysztof

Maciej Wentowski

Marzyciel, artysta i wizjoner. Lubi ryzyko, nie znosi nudy, kocha podróże, taniec i towarzystwo ludzi. Dzięki temu czerpie inspiracje do pracy i życia. Zawsze uśmiechnięty i pozytywny, stwarza przyjazny klimat podczas współpracy. Odpowiada za twórczą, kreatywną stronę tworzonych produkcji.

Maciej

Miłosz

Najmłodszy członek ekipy produkcyjnej. Charakteryzuje go pogoda ducha i energiczność. Uparty w dążeniu do celu, skoncentrowany na ciągłym rozwoju osobistym. Zaprzyjaźniony z technologią, indywidualista z głową pełną pomysłów. Fan każdej aktywności fizycznej, miłośnik muzyki i tańca.

Miłosz

Skontaktuj się z nami

Tworzone przez nas projekty to zawsze odrębne dzieła, które z należytą starannością dopasowujemy do wymagań naszych odbiorców.
Jeśli więc marzysz o profesjonalnym filmie czy reklamie, cenisz sobie kreatywne podejście i indywidualne podejście - zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy nietuzinkowe pomysły, zaangażowanie, miłą atmosferę i odpowiedzialną, dobrze wykonaną pracę.

ul. Kulerskiego 7
86-302 Grudziądz

tel. 604 511 931
biuro@studio-vento.pl

Napisz do nas:  Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
  Close

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń lub napisz, a my odpowiemy na Twoje pytania.

  Telefon:
  604 511 931

  Email:
  biuro@studio-vento.pl

   

  Poznaj nas bliżej:
  About