Image Alt
Luxury Cars

Auta do ślubu

V-Luxury Cars

Twoje wymarzone auto ślubne

.

W celu zapewnienia kompleksowej oferty naszym klientom, wprowadziliśmy do oferty możliwość wynajmu aut ślubnych.

Oferujemy możliwość wynajmu na uroczystości ślubne Czarnego Mercedesa Klasy E oraz Białego Mercedes C klasy. Mamy nadzieję, że dzięki temu wasz ślub będzie jeszcze bardziej wyjątkowym przeżyciem.

Nasze modele:

Do dyspozycji par młodych posiadamy Czarny Mercedes Klasy E oraz Biały Mercedes C klasy. Obydwa samochody cechują się wyjątkowym wyglądem i z pewnością staną się ``wisienką na torcie`` tego wyjątkowego dnia.

Czarny Mercedes Klasy E

Zachwyci Was nie tylko swoim ekskluzywnym, eleganckim wyglądem, ale również jasnym obliczem, które tkwi w jego wnętrzu. Idealnie podkreśli to wyjątkowość Waszego wydarzenia, przejazdu i z pewnością będzie idealnym dopełnieniem stylizacji Panny Młodej.

Biały Mercedes C klasy

Ten samochód to idealne rozwiązanie dla tych którzy cenią sobie tradycję, dobry smak i nowoczesny charakter. Samochód zachwyca piękną linią oraz nowoczesnym wyglądem. Prawda że piękny?

Skontaktuj się z nami

Wynajęcie auta z naszą firmą jest szybkie i proste. Zapewniamy szereg udogodnień. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje potrzeby, a my zrobimy wszystko, żeby ten dzień był dla was niezapomnianym przeżyciem - tak jak to sobie wymarzyliście. Zapraszamy do kontaktu.

ul. Kulerskiego 7
86-302 Grudziądz

tel. 604 511 931
biuro@studio-vento.pl

Napisz do nas:  Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
  Close

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń lub napisz, a my odpowiemy na Twoje pytania.

  Telefon:
  604 511 931

  Email:
  biuro@studio-vento.pl

   

  Poznaj nas bliżej:
  About